NOWY C 650 GT

Bez trudu przemierzaj miejską dżunglę.

Podbij miasto. Albo od niego ucieknij. Twój wybór. Rób co chcesz - wygodnie, dzięki maksiskuterowi BMW C 650 GT.

Potężny, harmonijnie zgrany silnik o 44 kW (60 KM) mocy ułatwia pokonywanie długich dystansów. Ale to nie wszystko co pokochasz w C 650 GT - jego prowadzenie nie ma sobie równych dzięki czemu nawet jazda w mieście jest niezwykle komfortowa. Ten maksi skuter posiada również największą przestrzeń bagażową w swojej klasie a także zapewnia znakomitą ochronę przed wiatrem i warunkami pogodowymi.

C 650 GT to najbardziej ekskluzywny oraz innowacyjny maksiskuter od BMW Motorrad. Poza ABS na wyposażeniu standardowym znalazł się również w pełni funkcjonalny układ kontroli trakcji ASC. ASC zwiększa bezpieczeństwo gdy warunki na drodze są nieprzewidywalne, aktywnie interweniując za pomocą układu sterowania silnikiem. Światła do jazdy dziennej automatycznie dostosowują się do warunków oświetlenia otoczeni.

Innowacyjną funkcją zwiększającą bezpieczeństwo jest opcjonalny system SVA (Side View Assist) monitorujący martwe pole. System jest szczególnie przydatny w ruchu miejskim - ostrzega on o pojazdach zbliżających się do martwego pola z prędkością do 80 km/h.

Całościowy obraz tego wybitnego maksiskutera dopełnia rozległa gama wyposażenia opcjonalnego i akcesoriów.